فستیوال های کانادا

Toronto International BuskerFest

جستجوی رویداد:
Toronto International BuskerFest

فستیوالی در آخر هفته طولانی سپتامبر برای علاقه‌مندان به آدرنالین و شکموهای عاشق غذا

مژده به علاقمندان به آدرنالین، عاشقان موسیقی، طرفداران کمدی، علاقمندان به آکروبات و شکموهای عاشق غذا!  

اگر دل‌تان لک‌زده که در یک جشنواره شاد و پر از بگو و بخند شرکت کنید، آخر هفته ۲ تا ۵ سپتامبر را از دست ندهید، چون قرار است فستیوال‌ بین‌المللی BuskerFest در Woodbine Park در تورنتو برگزار شود. 

شما با شرکت در این فستیوال می‌توانید از اجراهای شاد و خنده‌دار کمدین‌ها، دلقک‌ها، شعبده‌بازان، نوازندگان و آکروبات‌ها لذت ببرید.

در این فستیوال، بچه‌های‌تان را به Be a Busker Zone ببرید؛ جایی که اجراکنندگان، چیزهایی درباره شعبده‌بازی، هولاهوپینگ، بازی‌های Dene و مهارت‌های هوایی aerial skills را به آنها یاد می‌دهند.  

در محل برگزاری فستیوال، کامیون‌های غذا وجود دارند که غذاهای مختلفی، از جمله بیکن معروف جهانی Peameal و انواع برگرها را سرو می‌کنند. در اینجا یک باغ آبجو Beer Garden نیز وجود دارد که در آن می‌توانید نوشیدنی‌های موردعلاقه‌تان را میل کنید. 

قیمت بلیت ورودی عمومی ۱۰ دلار است، اما قیمت بلیت‌های کودکان ۵ دلار است. اگر زودتر بلیت بخرید، می‌توانید یک کارت ۴ نفره برای خانواده با قیمت ۲۰ دلار یا یک کارت ۴ نفره برای دوستان با قیمت ۳۰ دلار بگیرید.

اگر در فستیوال Buskerfest شرکت می‌کنید، مقداری پول نقد برای پرداخت هزینه ورودیه به همراه داشته باشید. همچنین، بهتر است به هنرمندان خیابانی انعام دهید. 

هدف از برگزاری این فستیوال، جمع‌آوری کمک مالی برای بیماران مبتلا به صرع در تورنتو و همچنین، افزایش آگاهی عمومی در مورد این اختلال عصبی است. 

لازم به ذکر است که از هر ۱۰۰ کانادایی، یک نفر به بیماری صرع مبتلاست و این فستیوال، فرصت مغتنمی برای کمک به این افراد به حساب می‌آید. 

اشتراک گذاری این رویداد
دیدگاه خود را بنویسید
جزئیات رویداد
توجه!

گزارش‌های آتش از رویدادهای مختلف براساس اطلاعات دریافتی از وب‌سایت آنهاست. لطفا اگر قصد شرکت در هرکدام از آنها را داشتید، حتما قبل از رفتن، وب‌سایت آنها را چک کنید. همیشه احتمال تغییر هست.