فستیوال های کانادا

Toronto Garlic Festival

جستجوی رویداد:

فستیوال بدبو، اما بسیار پر خاصیت سیر تورنتو، 25 سپتامبر امسال در ychwood تورنتو

آیا تا به حال در یک فستیوال بدبو، اما در عین حال، بسیار پر خاصیت شرکت کرده‌اید؟! تورنتو فستیوال‌های غذایی زیادی دارد، اما یکی از منحصربه‌فردترین و احتمالا، بدبوترین آنها، فستیوال سیر Toronto Garlic Festival است.
این فستیوال یک‌ روزه، 25 سپتامبر امسال در Wychwood Barns برگزار خواهد شد و شما در آنجا می‌توانید انواع غذاها و نوشیدنی‌ها را با طعم سیر بچشید.
یادتان باشد که حتما در این فستیوال، نوشیدنی‌هایی مانند The Garlic Martini، کوکتل سیر Vanella و یک نوشیدنی غلیظ شیرین با سیر سیاه و شکلات از Left Field Brewery را بنوشید.
در فستیوال سیر تورنتو، غذاهای خوش‌طعم شامل چدار و بیسکویت سیر برشته با گوشت خوک افرا از Mildred’s Temple Kitchen یا غذای منحصربه‌فرد Garlic Love Bomb از Oakwood Hardware Food & Drink در دسترس خواهد بود.
شما در اینجا، علاوه بر نوش جان کردن غذاها و نوشیدنی‌های مختلف، می‌توانید از سرگرمی‌هایی مانند نقاشی چهره، موسیقی زنده و حتی یک مسابقه لذت ببرید.
این ایونت برای دوازدهمین سال پیاپی است که برگزار می‌شود و ورودی آن، تنها 5 دلار است.

اشتراک گذاری این رویداد
دیدگاه خود را بنویسید
جزئیات رویداد
توجه!

گزارش‌های آتش از رویدادهای مختلف براساس اطلاعات دریافتی از وب‌سایت آنهاست. لطفا اگر قصد شرکت در هرکدام از آنها را داشتید، حتما قبل از رفتن، وب‌سایت آنها را چک کنید. همیشه احتمال تغییر هست.