فستیوال های کانادا

Toronto Dragon 2022

جستجوی رویداد:

فستیوال افسانه اژدها و هنرهای نمایشی چینی در آخر هفته طولانی ماه سپتامبر

اگر از افسانه اژدها و هنرهای نمایشی چینی خوش‌تان می‌آید، فستیوال 2022 Toronto Dragon را در تعطیلات آخر هفته‌ی طولانی ماه سپتامبر، از دست ندهید. 

پس از دو سال که فستیوال اژدهای تورنتو به دلیل پاندمی تعطیل شده بود، حالا این فستیوال از ۲ تا ۴ سپتامبر، سومین سالگرد برگزاری خود را در میدان ناتان فیلیپس Nathan Phillips Square جشن می‌گیرد. 

امسال در این فستیوال، نمایش آبی The Reflection در استخر میدان ناتان فیلیپس به شکلی بسیار دیدنی‌تری برگزار خواهد شد. این نمایش با ایجاد مناظر بصری خیره‌کننده و نورپردازی روی آب، تماشاگران را مجذوب خود خواهد کرد. 

در فستیوال Toronto Dragon امسال، داستانی پویا از نوادگان اژدها بازگو می‌شود. همچنین سرگرمی‌های سنتی و مدرن هیجان‌انگیزی، مثل اجراهای کونگ‌فو توسط اساتید این رشته، نمایش مد سنتی، نمایش‌های آکروباتیک، نمایش پیاده‌روی روی آب، نمایش رقص شیر روی میله‌های بلند و رقص‌های محبوب اژدها در انتظار شما هستند.  

یکی از جذابیت‌های مهم این ایونت، غذاهای خیابانی و خوشمزه آن است. شما در این فستیوال می‌توانید از طعم بیش از صد غذای چینی اصیل، مانند سیخ بره، سوپ ونتون wonton soup، ماهی مرکب ذغالی و غیره لذت ببرید. 

خبر خوب این که ورود به این فستیوال رایگان است. 

همچنین، قرار است فستیوال Toronto Dragon با همکاری بهداشت عمومی تورنتو در روزهای ۳ و ۴ سپتامبر، یک کلینیک سیار واکسیناسیون کووید ۱۹ راه‌اندازی کند. 

گفتنی است که این فستیوال توسط انجمن هنرهای نمایشی چینی کانادا Canadian Association of Chinese Performing Arts برگزار خواهد شد. 

اشتراک گذاری این رویداد
دیدگاه خود را بنویسید
جزئیات رویداد