فستیوال های کانادا

Lights On Stratford 2023

جستجوی رویداد:
Lights On Stratford

فستیوال زمستانی Lights On Stratford با تاسیسات نوری خیره‌کننده و خیال‌انگیز تا ۱۳ ژانویه، شهر کوچک Stratford را درخشان می‌کند

فستیوال زمستانی Lights On Stratford که برای اولین بار در سال 2020 راه‌اندازی شد، امسال نیز به شهر کوچک و زیبای Stratford در انتاریو می‌آید.

جالب است بدانید شهر Stratford که در جنوب غربی انتاریو واقع شده، محل تولد جاستین بیبر Justin Bieber، ستاره پاپ کانادایی است.

فستیوال Lights On Stratford از 15 دسامبر 2023 آغاز شده و تا 13 ژانویه 2024 در داون‌تاون ادامه خواهد داشت.

در طول برگزاری این فستیوال، داون‌تاون Stratford با هنرهای درخشان و تاسیسات نور تعاملی interactive light installations متحول خواهد شد.

موضوع فستیوال امسال، Emergence است. این کلمه ریشه لاتین دارد و به معنای  Bring to Light”” است، به این معنا که در جایی تاریک که هیچ چیز وجود ندارد، چیزی روشن و ظاهر می‌شود.

یکی از بخش‌های فستیوال امسال، بخش “قاصدک” Dandelion است. این بخش در اوایل امسال در Vivid Sydney، یکی از برجسته‌ترین فستیوال‌‌های نور جهان، راه‌اندازی شد. قاصدک از استرالیا به کانادا سفر کرده تا در فستیوال Lights On Stratford شرکت کند.

در این برنامه، مخاطبان به وسیله قاصدک‌های تعاملی که با الهام از گلبرگ‌های قاصدک ساخته شده و در واقع، یک انیمیشن مدرن است، به یک دنیای خیالی و امیدوارکننده منتقل می‌شوند.

یکی دیگر از تاسیسات نوری این فستیوال، SPACE ISLAND است که منظومه شمسی و سیاره‌ها را به شکلی هیجان‌انگیز نمایش می‌دهد.

یادآور می‌شود، شرکت در این فستیوال رایگان است.

اشتراک گذاری این رویداد
دیدگاه خود را بنویسید
جزئیات رویداد