فستیوال های کانادا

Light Up The Dark 2023

جستجوی رویداد:
Light Up The Dark

موزه آقاخان تورنتو 27 تا 29 دسامبر با نمایش نورهای شگفت‌انگیز و انیمیشن‌های خلاقانه، تماشایی خواهد شد

اگر عاشق تماشای نورهای شگفت‌انگیز و انیمیشن‌های خلاقانه هستید و فضای موزه را هم دوست دارید، شرکت در ایونت Light Up The Dark، تجربه‌ای دلپذیر برای شما خواهد بود.

این ایونت در روزهای چهارشنبه تا جمعه 27 تا 29 دسامبر از ساعت 6:30 عصر تا 9 شب در موزه آقاخان تورنتو Aga Khan Museum برگزار می‌شود.

در ایونت Light Up The Dark، می‌توانید نمای بیرونی خیره‌کننده موزه آقاخان را تماشا کنید که با طرح‌های درخشان مسحورکننده که توسط گروهی از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه  OCADایجاد شده، جان می‌گیرد.

همچنین، در این ایونت شاهد انیمیشن‌هایی خواهید بود که از شاهکارهای مجموعه موزه و نمایشگاه موقت آقای Shezad Dawood، هنرمند بریتانیایی الهام گرفته شده است.

مدت زمان هر یک از این انیمیشن‌ها حدود 2 دقیقه است و 10 دانش‌آموز در ساخت آنها مشارکت داشته‌اند. در این انیمیشن‌ها از آهنگ‌های Yusuf Lateef، نوازنده آمریکایی استفاده شده است.

شرکت در این ایونت، رایگان است.

اشتراک گذاری این رویداد
دیدگاه خود را بنویسید
جزئیات رویداد
توجه!

گزارش‌های آتش از رویدادهای مختلف براساس اطلاعات دریافتی از وب‌سایت آنهاست. لطفا اگر قصد شرکت در هرکدام از آنها را داشتید، حتما قبل از رفتن، وب‌سایت آنها را چک کنید. همیشه احتمال تغییر هست.