فستیوال های کانادا

Toronto Fringe

جستجوی رویداد:

فستیوال تئاترToronto Fringe Festival؛ بزرگ‌ترین جشنواره تئاتر انتاریو که از 6 تا 17 جولای در 13 سالن تئاتر تورنتو اجرا خواهد داشت

یکی از فستیوال‌های جالب تورنتو که با فروکش کردن کووید 19 دوباره آغاز به کار خواهد کرد، جشنواره تئاتر Toronto Fringe است. 

به‌گفته آقای Damien Nelson، سخنگوی فستیوال Toronto Fringe، این جشنواره از 6 تا 17 جولای، اجراهایی در 13 صحنه سالن تئاتر تورنتو خواهد داشت. 

این فستیوال که بزرگ‌ترین جشنواره تئاتر انتاریو محسوب می‌شود، در سال 1989 با الهام از جنبش‌های حاشیه‌ای در جهان و توسط گروهی از هنرمندان مستقل محلی راه‌اندازی شد تا به حاشیه‌های جامعه هنرهای نمایشی بستری برای خلق هنر در سطح مردمی ارائه دهد. 

به‌گفته مسئولان برگزاری فستیوال Toronto Fringe، قیمت بلیط این فستیوال کمتر از هر جشنواره هنری دیگری در شهر و تنها 12 دلار است، چون آنها معتقدند که همه باید توانایی پرداخت هزینه تماشای تئاتر را داشته باشند.

اشتراک گذاری این رویداد
دیدگاه خود را بنویسید
جزئیات رویداد
توجه!

گزارش‌های آتش از رویدادهای مختلف براساس اطلاعات دریافتی از وب‌سایت آنهاست. لطفا اگر قصد شرکت در هرکدام از آنها را داشتید، حتما قبل از رفتن، وب‌سایت آنها را چک کنید. همیشه احتمال تغییر هست.