فستیوال های کانادا

Toronto Diversity Festival 2023

جستجوی رویداد:

این لانگ ویکند، فستیوال Toronto Diversity قومیت‌های مختلف را در میدان ناتان فیلیپس دور هم جمع می‌کند

حتما شما هم می‌دانید که تورنتو، متنوع‌ترین شهر کانادا از نظر قومیتی است و نزدیک به ۸۰ درصد از ساکنان آن را اقلیت‌های قابل مشاهده تشکیل می‌دهند که هر یک دارای هنر، فرهنگ و میراث مخصوص به خود هستند.

به همین دلیل، بنیاد Moksha Canada دست به کار شده و فستیوالی را برای گرامیداشت این تنوع فرهنگی و قومیتی راه‌اندازی کرده است.

این فستیوال که Toronto Diversity Festival نام دارد، روزهای دوشنبه و سه‌شنبه ۷ و ۸ آگوست در میدان Nathan Phillips برگزار خواهد شد و مردم را از سراسر GTA و مناطق اطراف آن، گرد هم جمع می‌کند.

این فستیوال، فضایی شاد را برای جشن گرفتن تنوع فرهنگی از طریق اجراهای هنری، غذا، موسیقی، رقص، فعالیت‌های کودکان، حضور فروشندگان و مشاغل محلی و بسیاری از فعالیت‌های دیگر برای همه سنین و علایق، فراهم خواهد کرد.

شما در این فستیوال می‌توانید طعم غذاهای کشورها و قومیت‌های مختلف را بچشید و با فرهنگ غذایی آنها آشنا شوید. همچنین، این امکان را دارید تا از غرفه‌دارانی که به فروش محصولاتی مانند پوشاک، جواهرات، نقاشی، صنایع دستی و غیره می‌پردازند، کالاهای موردنظر خود را تهیه کنید.

گفتنی است که بنیاد Moksha Canada، برگزارکننده این فستیوال، تلاش دارد تفاوت‌های منحصربه‌فرد بین فرهنگ‌ها و سبک‌های زندگی متعدد موجود در تورنتو را شناسایی کند و نشان دهد که همه اهالی شهر بدون در نظر گرفتن نژاد، قومیت، جنسیت، گرایش جنسی، موقعیت اجتماعی – اقتصادی، سن، توانایی‌های جسمانی، اعتقادات مذهبی، عقاید سیاسی یا سایر ایدئولوژی‌ها، یکی هستند.

در واقع، در فستیوال Toronto Diversity، این روح یگانگی جشن گرفته می‌شود.

اشتراک گذاری این رویداد
دیدگاه خود را بنویسید
جزئیات رویداد
 • وب‌سایت
  وب‌سایت
 • تاریخ شروع
  2023/08/07 11:00
 • تاریخ اتمام
  2023/08/08 22:00
 • وضعیت
  منقضی شده
 • موقعیت
 • دسته بندی
 • آدرس
  Nathan Phillips Square, 100 Queen St W, Toronto, ON M5H 2N2