فستیوال های کانادا

Toronto Caribbean Carnival

جستجوی رویداد:
Toronto Caribbean Carnival

کارناوال Toronto Caribbean Carnival؛ کارناوالی به طول 3.5 کیلومتر که بزرگ‌ترین جشنواره لباس‌، رقص و موسیقی محسوب می‌شود

جشنواره Toronto Caribbean که به نام Caribana نیز معروف شده است، پنجاه و پنجمین سالگرد خود را با مجموعه‌ای از رویدادها و اجراها تا آخرین تعطیلات ماه جولای و آغاز آگوست و رویداد سالیانه Grand Parade جشن می‌گیرد. 

این کارناوال که به‌عنوان بزرگ‌ترین جشنواره لباس‌، رقص و موسیقی به حساب می‌آید، در Lakeshore Blvd، Ontario Place و Exhibition Place برگزار خواهد شد.   

خانمLaverne Garcia ، رئیس کارناوال Toronto Caribbean  می‌گوید: «پس از دو سال برگزاری کارناوال حضوری با تعداد محدودتری از افراد یا جشن‌های مجازی، اکنون بابت میزبانی حضوری Grand Parade در تابستان امسال، بسیار هیجان‌زده و چشم انتظار هستیم». 

او می‌افزاید: «ما تمامی احتیاطات لازم ایمنی و بهداشتی را رعایت می‌کنیم، زیرا سلامتی جامعه، اولویت اول ماست. امسال پنجاه و پنجمین سالگرد ما محسوب می‌شود و ما برای بزرگداشت آزادی، تنوع و شمول هنرهای جشنواره‌ای بسیار مشتاق هستیم». 

لازم به ذکر است که از نظر تاریخی، این کارناوال از میراثی فرهنگی ناشی می‌شود که از بردگی و جشن آزادی در برابر ظلم زاده شده است. این همان چیزی است که الهام‌بخش موضوع امسال «جشن آزادی و تنوع در کانادا» شد.

اشتراک گذاری این رویداد
دیدگاه خود را بنویسید
جزئیات رویداد
توجه!

گزارش‌های آتش از رویدادهای مختلف براساس اطلاعات دریافتی از وب‌سایت آنهاست. لطفا اگر قصد شرکت در هرکدام از آنها را داشتید، حتما قبل از رفتن، وب‌سایت آنها را چک کنید. همیشه احتمال تغییر هست.