فستیوال های کانادا

Rastafest 2023

جستجوی رویداد:
Rastafari

۱۷ تا ۲۰ آگوست؛ بزرگترین جشن فرهنگ و میراث جنبش جامائیکایی Rastafari در کانادا

اگر به آشنایی با فرهنگ‌های مختلف موجود در تورنتو علاقمند هستید، از پنجشنبه تا یکشنبه ۱۷ تا ۲۰ آگوست به Little Jamaica بروید و در بزرگترین جشن فرهنگ و میراث Rastafari در کانادا شرکت کنید.

فستیوال Rastafest یک ایونت سرگرم‌کننده خانوادگی و چند رشته‌ای است که جنبه‌های مختلف فرهنگ Rastafari از سبک زندگی گرفته تا موسیقی، صنایع دستی، آشپزی و غیره را به نمایش می‌گذارد.

این فستیوال که در فرهنگ جامائیکا ریشه دارد، تلفیقی هماهنگ از موسیقی، هنر، فلسفه و روح یک فرهنگ را نمایش می‌دهد.

شرکت در این فستیوال رایگان است.

شما با شرکت در بازار پرجنب‌وجوش فستیوال به گنجینه‌ای از هنرهای اصیل راستافاری، صنایع دستی و لذت‌های آشپزی دسترسی خواهید داشت و می‌توانید غرق در صنایع دستی رنگارنگ، مد و پوشاک و غذاهای لذیذ شوید.

همچنین، می‌توانید در بحث‌های فکری و کارگاه‌های روشنگرانه‌ای که اصول و ارزش‌های Rastafarianism را بررسی می‌کنند، شرکت کنید و پیوند عمیق این جنبش با طبیعت، عدالت اجتماعی و ترویج برابری را کشف نمایید.

لازم به ذکر است، راستافاری که گاهی به آن راستافاریانیسم نیز گفته می‌شود، نوعی مذهب یا جنبش اجتماعی است که در دهه ۱۹۳۰ در میان کامیونیتی‌های فقیر و محروم جامائیکا شکل گرفت. شکل‌گیری این جنبش در واقع، واکنشی علیه فرهنگ استعماری بریتانیایی محسوب می‌شد که در جامائیکا غلبه پیدا کرده بود.

 

اشتراک گذاری این رویداد
دیدگاه خود را بنویسید
جزئیات رویداد