فستیوال های کانادا

Night It Up Festival

جستجوی رویداد:
Night It Up Festival

بازار شبانه Night It Up در مارکام؛ جایی برای چشیدن طعم غذاهای خوشمزه آسیایی

اگر هوس غذای آسیایی، آن هم در یک بازار شلوغ و پلوغ در مارکام را کرده‌اید، تقویم خود را برای ۵ تا ۷ آگوست علامت بزنید. 

در این روزها، بازار شبانه و محبوب Night It Up بعد از وقفه‌ای دو ساله به دلیل پاندمی، قرار است با غرفه‌های غذای خوشمزه و سرگرمی‌های متعدد به مارکهام برگردد. 

این ایونت که در فضای باز برگزار می‌شود، از بازارهای شبانه در تایوان، هنگ‌کنگ و چندین کشور دیگر آسیایی الهام گرفته است و دنیای وسیعی از غذاهای نمادین آسیایی را به نمایش می‌گذارد. 

این بازار دارای بیش از ۱۱۱ غرفه فروش غذاست. همچنین، برخی از فروشندگان در بازارهای سال‌های گذشته، اقلامی مانند پوتین گوشت خوک کره‌ای، نودل‌های Hainan، املت صدف و Marinated Lamb Skewers را می‌فروختند. احتمالا امسال هم می‌توانید این اقلام را در Night It Up پیدا کنید.  

این ایونت فقط به خرید و فروش غذا خلاصه نمی‌شود و شما می‌توانید از انواع سرگرمی‌های مختلف، مانند موسیقی زنده و رقص که توسط گروه‌ها و استعدادهای محلی برگزار می‌شود، لذت ببرید. 

لازم به ذکر است که این بازار توسط یک گروه غیرانتفاعی به نام Power Unit Youth Organization سازماندهی شده است. این سازمان، درآمد حاصل از ایونت Night It Up را به یک ذینفع تعیین‌شده، اهدا می‌کند. از زمان آغاز به کار این ایونت، بیش از ۱۴۳ هزار دلار از عواید حاصل از آن به خیریه‌ها اهدا شده است.

اشتراک گذاری این رویداد
دیدگاه خود را بنویسید
جزئیات رویداد
 • تاریخ شروع
  2022/08/05 10:00
 • تاریخ اتمام
  2022/08/07 18:00
 • وضعیت
  منقضی شده
 • موقعیت
 • دسته بندی
 • آدرس
  180 Enterprise Boulevard, Markham, ON
 • وب سایت
توجه!

گزارش‌های آتش از رویدادهای مختلف براساس اطلاعات دریافتی از وب‌سایت آنهاست. لطفا اگر قصد شرکت در هرکدام از آنها را داشتید، حتما قبل از رفتن، وب‌سایت آنها را چک کنید. همیشه احتمال تغییر هست.