فستیوال های کانادا

Krinos Taste of Danforth festival

جستجوی رویداد:
Taste of Danforth festival

فستیوال Krinos Taste of Danforth؛ بزرگ‌ترین فستیوال خیابانی کانادا که می‌توانید در آن، طعم غذاهای یونانی را بچشید

فستیوال Krinos Taste of Danforth، بزرگ‌ترین فستیوال خیابانی کانادا و ویژه جمعیت یونانی این کشور است. انتظار می‌رود این فستیوال امسال از 6 تا 7 آگوست برگزار شود.  

فستیوال Taste of Danforth در ابتدا به‌عنوان جشنی از غذاها و فرهنگ یونانی آغاز به کار کرد و به جشنی برای میراث یونانی و طبیعت چندفرهنگی شهر تورنتو تبدیل شد. تعدادی از برنامه‌هایی که در این فستیوال برگزار می‌شوند، منعکس کننده ریشه‌های یونانی این منطقه هستند، اما برخی دیگر از برنامه‌ها، طیف وسیع‌تری از جامعه تورنتو را دربرمی‌گیرند. 

شروع کار این فستیوال به سال 1994 برمی‌گردد، یعنی زمانی که GreekTown BIA می‌خواست راه‌های جدیدی را برای ترغیب مردم به آمدن به Danforth و لذت بردن از غذاهای شگفت‌انگیز یونانی پیدا کند. ایده آنها این بود که “میزهای مزه” راه‌اندازی شود تا شرکت‌کنندگان بتوانند غذاهای تعدادی از رستوران‌ها را امتحان کنند، و به این ترتیب، فستیوال Taste of Danforth آغاز به کار کرد.  

در این فستیوال برای تشویق مردم به تست کردن طعم غذاهای مختلف، قیمت‌ها بسیار پایین نگه داشته شد و حتی امروز، هیچ طعمی بیش از 6 دلار قیمت ندارد.

امروزه، این فستیوال در طول سه شب و دو روز برگزار می‌شود و حدود 1.6 میلیون بازدیدکننده در آن شرکت می‌کنند. در این رویداد مهم تورنتو، علاوه بر غذا می‌توانید از موسیقی، هنر و ورزش نیز لذت ببرید.

اشتراک گذاری این رویداد
دیدگاه خود را بنویسید
جزئیات رویداد
توجه!

گزارش‌های آتش از رویدادهای مختلف براساس اطلاعات دریافتی از وب‌سایت آنهاست. لطفا اگر قصد شرکت در هرکدام از آنها را داشتید، حتما قبل از رفتن، وب‌سایت آنها را چک کنید. همیشه احتمال تغییر هست.