فستیوال های کانادا

Fusion of Taste 2023

جستجوی رویداد:
Fusion of Taste

۲۲ جولای؛ فستیوال خیابانی Fusion of Taste با انواع سرگرمی‌های هیجان‌انگیز

چهاردهمین فستیوال خیابانی Fusion of Taste امسال هم دوباره به تورنتو برگشته و قرار است شنبه 22 جولای از ساعت 12 ظهر تا 9 شب در تقاطع خیابان‌های Albion Road و Islington Ave برگزار شود.

این جشن یک روزه چندفرهنگی با حضور بیش از 100 هنرمند، بیش از 60 فروشنده با غذاهای خوشمزه و خلاقانه، منطقه کودکان، منطقه سرگرمی، مسابقات هیجان‌انگیز و سایر سرگرمی‌ها میزبان شماست.

شرکت در این ایونت، رایگان است.

شما در این فستیوال می‌توانید طعم غذاهای لذیذ Catch The Fire Church را بچشید.

همچنین، یک مسابقه Doubles Eating در اینجا برگزار می‌شود و شما می‌توانید قدرت غذا خوردن خود را برای بردن جوایز هیجان‌انگیز نشان دهید.

بچه‌های شما نیز در Kiddie Corner حسابی سرگرم می‌شوند و از انواع سرگرمی‌های رایگان مانند قلعه‌های بادی، نقاشی چهره و فعالیت‌های هنری لذت خواهند برد.

بازاری پر جنب و جوش هم در Fusion of Taste برگزار می‌شود که فروشندگان محلی در آنجا مجموعه‌ای از غذاهای خوشمزه و محصولات صنایع دستی منحصربه‌فرد را ارائه می‌کنند.

یکی دیگر از بخش‌های این فستیوال، نمایشگاه اتومبیل است که شما با شرکت در آن می‌توانید از تماشای بهترین و جدیدترین خودروهای شهر شگفت‌زده شوید.

اجرای زنده موسیقی نیز جزو بخش‌های جدایی‌ناپذیر Fusion of Taste است و شما از این اجراها در طول برگزاری فستیوال لذت خواهید برد.

شما همچنین با شرکت در این فستیوال شاهد ساخت بزرگ‌ترین نان Roti جهان خواهید بود.

 

اشتراک گذاری این رویداد
دیدگاه خود را بنویسید
جزئیات رویداد
 • نوع رویداد
  نوع رویداد

  رایگان

 • تاریخ شروع
  2023/07/22 12:00
 • تاریخ اتمام
  2023/07/22 21:00
 • وضعیت
  منقضی شده
 • موقعیت
 • آدرس
  950 Albion Road, Toronto, ON M9V 1A7