فستیوال های کانادا

Free Outdoor Movie Night 2023

جستجوی رویداد:

شنبه شب ۲۶ آگوست فیلم پلنگ سیاه برگرفته از یکی از کتاب‌های کمیک Marvel را زیر ستاره‌ها در یک پارک در تورنتو ببینید

اگر دوست دارید این آخر هفته، زیر نور ستاره‌ها و در دل یک پارک فیلم پلنگ سیاه Black Panther را ببینید، شنبه شب این فرصت برای شما فراهم شده است.

دوست‌داران پارک Sorauren Avenue Park در داون‌تاون تورنتو، ساعت ۹ شب شنبه این فیلم مهم در تاریخ سینما را نمایش خواهند داد.

فیلم روی پرده بزرگ در وسط پارک نمایش داده خواهد شد.

غذا و نوشیدنی از کیوسک خوراکی برای خرید در دسترس خواهد بود. همچنین برای اولین ۱۰۰ نفری که از راه برسند، پاپ کورن هدیه داده می‌شود.

حضور در نمایش فیلم رایگان است، اما کمک‌های مالی پذیرفته می‌شود. این کمک‌ها برای حمایت از پارک استفاده می‌شود.

فیلم سرگیجه Vertigo مشهورترین فیلم آلفرد هیچکاک، کارگردان بزرگ سینماست که در سال ۱۹۵۸ ساخته شده است.

فیلم پلنگ سیاه Black Panther یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی است که بر اساس شخصیتی به همین نام از کتاب‌های مصور Marvel ساخته شده و در سال ۲۰۱۸ اکران شده است.

پلنگ سیاه با فروش جهانی ۱.۳۴ میلیارد دلار، پرفروش‌ترین فیلم ابرقهرمانی مستقل در تاریخ و پرفروش‌ترین فیلم ابرقهرمانی با کارگردانی یک سیاه‌پوست است.

این فیلم ده جایزه اسکار از جمله بهترین فیلم بلند، بهترین کارگردانی، بهترین فیلمنامه اصلی و بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای بوزمن را دریافت کرد.

پلنگ سیاه Black Panther یک فیلم مهم فرهنگی بود. این اولین فیلم ابرقهرمانی بزرگ بود که توسط یک کارگردان سیاه‌پوست ساخته شد و دارای بازیگران اصلی سیاه‌پوست بود. این فیلم همچنین به دلیل نمایش مثبت فرهنگ و تاریخ آفریقایی مورد تحسین قرار گرفت.

 

اشتراک گذاری این رویداد
دیدگاه خود را بنویسید

جزئیات رویداد
توجه!

گزارش‌های آتش از رویدادهای مختلف براساس اطلاعات دریافتی از وب‌سایت آنهاست. لطفا اگر قصد شرکت در هرکدام از آنها را داشتید، حتما قبل از رفتن، وب‌سایت آنها را چک کنید. همیشه احتمال تغییر هست.