فستیوال های کانادا

Canadian International Air Show 2023

جستجوی رویداد:

نمایشگاه هوایی کانادا با انواع نمایش‌های هوایی، لانگ‌ویکند شما را هیجان‌انگیز می‌کند

آیا خودتان یا فرزندان‌تان عاشق هواپیما و خلبانی هستید؟ اگر این طور است، پس قطعا حضور در نمایشگاه هوایی Canadian International Air Show، اتفاق بسیار هیجان‌انگیزی برای‌تان خواهد بود.

هفتاد و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی هوایی کانادا از شنبه تا دوشنبه 2 تا 4 سپتامبر برگزار خواهد شد و جت‌های نظامی مدرن، هواپیماهای جنگی قدیمی، نمایش‌های ایروباتیک هیجان‌انگیز و موارد دیگر را به نمایش می‌گذارد.

از جمله جاذبه‌های نمایشگاه امسال می‌توان به نمایش هیجان‌انگیز US Navy Blue Angels در F/A-18 Super Hornets و همچنین، Canadian Forces Snowbirds اشاره کرد.

مکان‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید اجراهای امسال را به صورت رایگان از آنجا تماشا کنید. از جمله بخش‌هایی از Ontario Place، Marilyn Bell Park و Humber Bay Park.

اگر هم می‌خواهید اجراها را با دقت تماشا کنید، می‌توانید بلیت‌های ورودی عمومی یا VIP Flight Deck را خریداری کنید.

پذیرش عمومی استاندارد 80 دلار به اضافه HST و هزینه خدمات دریافت می‌کند و شامل دسترسی به منطقه انحصاری نمایش هوایی، تماشای صحنه مرکزی، نمایشگاه‌های هواپیمایی منحصربه‌فرد و غیره می‌شود.

قیمت بلیت‌های VIP Flight Deck نیز 275 دلار به اضافه مالیات و هزینه خدمات است. خریداران این بلیت علاوه بر دریافت خدمات بالا، به کلبه‌ای با ناهار، آبجو، بار شراب، سرویس‌های بهداشتی خصوصی و غیره دسترسی خواهند داشت.

اشتراک گذاری این رویداد
دیدگاه خود را بنویسید
جزئیات رویداد
 • وب‌سایت
  وب‌سایت
 • تاریخ شروع
  2023/09/02 12:00
 • تاریخ اتمام
  2023/09/04 15:00
 • وضعیت
  منقضی شده
 • موقعیت
 • دسته بندی
 • آدرس
  Marilyn Bell Park
توجه!

گزارش‌های آتش از رویدادهای مختلف براساس اطلاعات دریافتی از وب‌سایت آنهاست. لطفا اگر قصد شرکت در هرکدام از آنها را داشتید، حتما قبل از رفتن، وب‌سایت آنها را چک کنید. همیشه احتمال تغییر هست.