فستیوال های کانادا

BuskerFest 2023

جستجوی رویداد:
BuskerFest

فستیوالی در لانگ‌ویکند سپتامبر برای علاقه‌مندان به آکروبات و آدرنالین و شکموهای عاشق غذا

مژده به علاقمندان به آدرنالین، عاشقان موسیقی، طرفداران کمدی، علاقمندان به آکروبات و شکموهای عاشق غذا!

اگر دل‌تان لک‌زده که در یک جشنواره شاد و پر از بگو و بخند شرکت کنید، لانگ‌ویکند این هفته از جمعه یک سپتامبر تا دوشنبه 4 سپتامبر را از دست ندهید، چون قرار است فستیوال‌ بین‌المللی BuskerFest در Woodbine Park در تورنتو برگزار شود.

شما با شرکت در این فستیوال می‌توانید از اجراهای شاد و خنده‌دار کمدین‌ها، دلقک‌ها، شعبده‌بازان، نوازندگان و آکروبات‌ها لذت ببرید.

در محل برگزاری فستیوال، کامیون‌های غذا وجود دارند که غذاهای مختلفی، از جمله بیکن معروف جهانی Peameal و انواع برگرها را سرو می‌کنند. در اینجا یک باغ آبجو Beer Garden  نیز وجود دارد که در آن می‌توانید نوشیدنی‌های موردعلاقه‌تان را میل کنید.

یکی از ویژگی‌های مهم فستیوال امسال، اضافه شدن Bark In the Park TO است. این منطقه اختصاصی پارک، بهشتی برای صاحبان سگ‌ها و همراهان پشمالوی آنها خواهد بود و انواع فروشندگان محصولات مربوط به حیوانات خانگی در آنجا خدمات خود را ارائه می‌دهند.

هدف از برگزاری این فستیوال، جمع‌آوری کمک مالی برای بیماران مبتلا به صرع در تورنتو و همچنین، افزایش آگاهی عمومی در مورد این اختلال عصبی است.

لازم به ذکر است که از هر ۱۰۰ کانادایی، یک نفر به بیماری صرع مبتلاست و این فستیوال، فرصت مغتنمی برای کمک به این افراد به حساب می‌آید.

اشتراک گذاری این رویداد
Photos
BuskerFest
BuskerFest
BuskerFest
BuskerFest
BuskerFest
۱ دیدگاه
  1. Behrouz Mehdizadehnaderi

    Very fantastic

دیدگاه خود را بنویسید
جزئیات رویداد