فستیوال های کانادا

Black Vegan Festival

جستجوی رویداد:

۳۱ جولای؛ فستیوال ویژه غذاهای وگان آفریقایی و کارائیبی در تورنتو

یک خبر خوش برای شکموهای عاشق غذا که جشنواره‌های غذایی را با اشتها دنبال می‌کنند و البته، دل خوشی هم از گوشت ندارند! تابستان امسال می‌توانید طعم غذاهای خوشمزه وگان آفریقایی و کارائیبی را در جشنواره Black Vegan Festival در تورنتو بچشید.  

این جشنواره در ۳۱ جولای از ساعت ۱۱ صبح تا ۸ بعدازظهر در Artscape Wychwood واقع در شماره ۶۰۱ خیابان Christie تورنتو برگزار خواهد شد. 

به خاطر داشته باشید که ورود به این رویداد رایگان است، اما ثبت‌نام در آن الزامی است.

جشنواره Black vegan میزبان فروشندگان متعددی خواهد بود که برخی از غذاهای کلاسیک آفریقایی و کارائیبی را به‌صورت وگان عرضه می‌کنند. 

در این جشنواره، نه تنها غذاهای زیادی وجود خواهد داشت، بلکه دموهای آشپزی نیز دیده می‌شود و همچنین، فروشندگانی حضور دارند که محصولات بهداشتی و سلامتی را می‌فروشند. 

برخی از غذاهای این جشنواره از رسپی‌های گیاهی غذاهای سنتی آفریقایی/کارائیبی طبخ می‌شود و برخی دیگر، حاصل خلاقیت‌های جدیدی است که طعم و بافتی دلچسب به میوه‌ها و سبزیجات آمریکای شمالی می‌دهد و طعم و مزه دلپذیر آفریقایی/کارائیبی را شامل می‌شود.  

در این فستیوال، محصولات مراقبت از پوست و سایر محصولات بهداشتی که توسط کارآفرینان آفریقایی/کارائیبی ساخته و فروخته می‌شوند، نیز در دسترس خواهند بود. 

در آخرین ساعت جشنواره نیز یک مهمانی رقص برگزار خواهد شد.

اشتراک گذاری این رویداد
دیدگاه خود را بنویسید
جزئیات رویداد
توجه!

گزارش‌های آتش از رویدادهای مختلف براساس اطلاعات دریافتی از وب‌سایت آنهاست. لطفا اگر قصد شرکت در هرکدام از آنها را داشتید، حتما قبل از رفتن، وب‌سایت آنها را چک کنید. همیشه احتمال تغییر هست.