فستیوال های کانادا

Big on bloor

جستجوی رویداد:

فستیوال Big on bloor؛ گردهمایی بزرگ هنرمندان تورنتو که یک رنسانس مدرن واقعی لقب گرفته است

یکی از بزرگ‌ترین گردهمایی‌های تورنتو با حضور هنرمندان، نوازندگان، صنعتگران و اساتید صنایع دستی که برخی، آن را یک رنسانس مدرن واقعی می‌دانند، فستیوال BIG on Bloor یا Bloorcourt Festival است. 

این فستیوال، پانزدهمین سال برگزاری خود را در روزهای شنبه و یکشنبه ۱۶ و ۱۷ جولای ۲۰۲۲ جشن می‌گیرد. 

محل برگزاری این ایونت، تقاطع خیابان Bloor غربی و خیابان Dufferin است و عابران پیاده می‌توانند از یک روز بدون خودرو در Bloordale لذت ببرند. 

در این ایونت، هنرمندان نوظهور و پیشکسوتان، آثار و محصولات هنری خود، مانند انواع و اقسام هنرهای روی پارچه، لباس، جواهرات، چاپ، محصولات قدیمی، نقاشی و سایر هنرهای تجسمی را برای فروش، عرضه می‌کنند. همچنین، انواع نقاشی‌های دیواری در فضای باز در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.   

این فستیوال، برنامه‌های خانوادگی مختلفی تدارک دیده است. مثلا بخش جداگانه‌ای برای فعالیت‌های سرگرم‌کننده بچه‌ها در نظر گرفته شده و رستوران‌ها و غذاخوری‌ها نیز آماده پذیرایی از بازدیدکنندگان هستند. همچنین، بازدیدکنندگان می‌توانند از موسیقی زنده‌ای که در سراسر رویداد پخش می‌شود، لذت ببرند. 

شرکت در این ایونت، برای عموم مردم، آزاد و رایگان است.

اشتراک گذاری این رویداد
دیدگاه خود را بنویسید
جزئیات رویداد
توجه!

گزارش‌های آتش از رویدادهای مختلف براساس اطلاعات دریافتی از وب‌سایت آنهاست. لطفا اگر قصد شرکت در هرکدام از آنها را داشتید، حتما قبل از رفتن، وب‌سایت آنها را چک کنید. همیشه احتمال تغییر هست.