فستیوال های کانادا

AlohaFest Toronto

جستجوی رویداد:

رقص و آواز و فرهنگ و غذاهای مردم هاوایی را در فستیوال AlohaFest Toronto از نزدیک تجربه کنید 

اگر به فرهنگ و غذاهای مردم هاوایی علاقه دارید، آخر همین هفته می‌توانید در یک جشنواره جالب شرکت کنید. ششمین فستیوال AlohaFest Toronto، پس از دو سال غیبت به دلیل پاندمی، قرار است شنبه ۶ آگوست از ساعت ۱۱ صبح تا ۷ بعدازظهر در Mel Lastman Square برگزار شود. 

در این فستیوال، روح Aloha از طریق اجرای موسیقی و رقص فرهنگی، برنامه‌های سرگرم‌کننده ویژه کودکان و فروش صنایع دستی و سایر کالاهای منحصربه‌فرد در بازار، به اشتراک گذاشته می‌شود. 

هدف از برگزاری این فستیوال، آشنا کردن شهروندان تورنتو با فرهنگ مردمان هاوایی است و حضور در آن، رایگان خواهد بود. 

فستیوال Aloha یکی از معدود فستیوال‌های شهر است که بازدیدکنندگان در آن می‌توانند هم از غذاهای محلی و هم از غذاهای منحصربه‌فرد هاوایی بچشند. 

شما در این فستیوال می‌توانید از نزدیک با فرهنگ Polynesian آشنا شوید و از رقص و آواز لذت ببرید. پلی‌نزی‌ها مردمانی هستند که هزاران سال است در جزایر اقیانوس آرام زندگی می‌کنند و فرهنگ و سنت‌های خاص خودشان را دارند. فرهنگ پلی‌نزی‌ شبیه فرهنگ مردمان جزیره‌ هاوایی است و تقریبا شبیه یکدیگر می‌رقصند، آواز می‌خوانند و زندگی می‌کنند. 

یکی از ویژگی‌های بسیار جذاب این فستیوال، اجرای موزیک‌هایی از سوی آقای  Kumu Hula Kawika Alfiche  است. او مدیر مرکز فرهنگی Kaululehua Hawaiian در سانفرانسیسکوی جنوبی است و بیش از ۲۵ سال سابقه در آموزش هنرهای فرهنگی هاوایی و هولا دارد. از میان آثار او می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:  

  • Nālei
  • Kale`a
  • Nā Mele Kahiko
  • White Ships
  • Ho`okupu
  • Hula Pahu
اشتراک گذاری این رویداد
دیدگاه خود را بنویسید
جزئیات رویداد
توجه!

گزارش‌های آتش از رویدادهای مختلف براساس اطلاعات دریافتی از وب‌سایت آنهاست. لطفا اگر قصد شرکت در هرکدام از آنها را داشتید، حتما قبل از رفتن، وب‌سایت آنها را چک کنید. همیشه احتمال تغییر هست.