فستیوال های کانادا

Afro Carib Fest

جستجوی رویداد:

۲۰ و ۲۱ آگوست؛ فستیوال موسیقی، هنر و رقص آفریقایی و کارائیبی

اگر به فرهنگ و هنر و البته، غذاهای آفریقایی و کارائیبی علاقه دارید، فستیوال Afro Carib Fest خوراک خودتان است. این فستیوال، تنوع فرهنگ آفریقا و کارائیب را از طریق موسیقی، هنر، رقص، غذا و فرهنگ جشن می‌گیرد. 

این فستیوال، امسال در روزهای شنبه و یک‌شنبه، ۲۰ و ۲۱ آگوست در پارک Thompson Memorial در منطقه اسکاربورو از ساعت ۱۲ ظهر تا ۹ شب برگزار می‌شود.  

انواع و اقسام سرگرمی‌های جذاب در این فستیوال در انتظار بازدیدکنندگان خواهد بود؛ از موسیقی زنده گرفته تا اجراهای زنده هنرمندان، مسابقات رقص آفریقایی، فعالیت‌های تعاملی و غیره.

 فروشندگان موادغذایی نیز با کامیون‌های‌شان در این فستیوال حضور دارند و شما را از گرسنگی نجات می‌دهند!  

یکی از ویژگی‌های مثبت این فستیوال این است که هزینه ورودیه ندارد و استفاده از پارکنیگ آن نیز رایگان است.  

این جشنواره در سال ۲۰۱۲ با هدف پر کردن شکاف‌های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی، ترویج جامعه و توسعه اقتصادی، فراهم کردن فرصت‌هایی برای هنرمندان و کسب‌وکارهای محلی و تقویت فرصت‌های شبکه‌ای در میان گروه‌های مختلف آغاز به کار کرد.    

مرکز توسعه مهارت‌های میراث Heritage Skills Development Centre یا HSDC، میزبان جشنواره Afro-Carib است. 

این مرکز، یک سازمان غیرانتفاعی است که در سال ۱۹۹۳ برای ارتقای خودکفایی بهداشتی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی مهاجران جدید، گروه‌های کم‌درآمد، در معرض خطر و به حاشیه رانده شده در منطقه تورنتوی بزرگ GTA تاسیس شد.

اشتراک گذاری این رویداد
دیدگاه خود را بنویسید
جزئیات رویداد
 • وب‌سایت
 • نوع رویداد
  نوع رویداد

  رایگان

 • تاریخ شروع
  2022/08/20 12:00
 • تاریخ اتمام
  2022/08/21 21:00
 • وضعیت
  منقضی شده
 • موقعیت
 • آدرس
  Thompson Memorial Park 1005 Brimley Road, Scarborough, Ontario, Canada
توجه!

گزارش‌های آتش از رویدادهای مختلف براساس اطلاعات دریافتی از وب‌سایت آنهاست. لطفا اگر قصد شرکت در هرکدام از آنها را داشتید، حتما قبل از رفتن، وب‌سایت آنها را چک کنید. همیشه احتمال تغییر هست.