فستیوال های کانادا

گردشگری

خوراکی‌هایی برای روزهای گرم تابستان

برای خنک شدن در هوای گرم تابستان، بعضی‌ها از جلوی کولر تکان نمی‌خورند، عده‌ای دیگر به دوش گرفتن پناه می‌برند و برخی هم سعی می‌کنند با خوردن و نوشیدن، خود را خنک کنند. دافنا اشتاینبرگ، متخصص تغذیه است و در این مطلب به ما می‌گوید چگونه می‌توانیم چیزهایی بخوریم که در تابستان هم ما را خنک کند و هم سلامتی ما را تضمین کند.

امسال تابستان به کمپ می‌روید؟ اگر می‌خواهید غذای خوبی بپزید، این ۷ توصیه را آویزه گوش‌تان کنید

تابستان است و فصل گشت‌وگذار! شما هم اگر اهل تفریح و گردش در طبیعت باشید، احتمالا حسابی از کمپ زدن در طبیعت بی‌نظیر کانادا لذت خواهید برد. به ویژه اینکه در نظر داشته باشید این آخر هفته طولانی هم فرصت فوق‌العاده‌ای است اگر چنین تجربه فراموش‌نشدنی را در دل طبیعت داشته باشید.

۱۲ پیشنهاد هیجان‌انگیز برای این گرمای تابستان تورنتو

در این روزهای داغ و دم‌کرده تابستانی حتی حرف زدن درباره جاهای خنک و دیدن عکس‌های این مکان‌ها آدم را خنک می‌کند، چه رسد به رفتن به این مکان‌ها و لذت بردن از بستنی‌ها و انواع و اقسام خوراکی‌های خنک. شما هم اگر دوست دارید درباره بستنی‌ قیفی‌های ماهی شکل و کوکتل‌های آب‌نباتی بخوانید و خنک شوید جایش همین‌جاست. خدا را چه دیدید، شاید هوس رفتن به این مکان‌ها به سرتان هم بزند

۵ رودخانه در نزدیکی تورنتو که تابستان به تیوب‌سواری بروید

درست است که این روزها بسیاری از مجموعه‌های تفریحی کانادا، به‌ویژه آنهایی که در فضای باز قرار دارند، فعالیت خود را آغاز کرده‌اند اما محدودیت‌هایی در آنها در نظر گرفته شده تا خطر ابتلا به کرونا کاهش پیدا کند. مثلا پروتکل‌های جدیدی در پارک‌ها و مناطق تفریحی مانند رودخانه‌ها اجرا می‌شود تا امنیت و سلامت بازدیدکنندگان و کارکنان حفظ شود. شما هم باید از این پروتکل‌ها آگاه باشید و آنها را رعایت کنید

۶ حوضچه طبیعی در استان انتاریو که تابستان شما را خنک می‌کند

همیشه که نباید برای تفریح و خوش‌گذرانی سراغ مکان‌ها و تفریحات معمول و تکراری بروید. قدری تنوع هم لازم است و می‌تواند حسابی روحیه شما را عوض کند. انتاریو مکان‌های زیادی برای شنا کردن دارد که بعضی از آنها خلوت و بعضی شلوغ هستند، برای بعضی باید ورودی بپردازید و بعضی رایگان هستند، مکان‌هایی هم وجود دارد که هم به درد شناگران مبتدی می‌خورد هم به درد حرفه‌ای‌ها. فقط باید آنها را پیدا کنید

۱۴ پیشنهاد سفر آسان و نزدیک به تورنتو برای یک آخر هفته تابستانی

اگر تابستان امسال از تورنتو خارج نشده‌اید و سفر نکرده‌اید، نگران نباشید، هنوز تا پایان تابستان فرصت هست. آتش در این مطلب برای شما ۱۴ پیشنهاد شگفت‌انگیز دارد و شما می‌توانید یکی را انتخاب کنید و آخر همین هفته سفر لذت‌بخشی را تجربه کنید. همه‌ی‌ این پیشنهادها در انتاریو هستند و بسیاری از آن‌ها فقط چند ساعت با تورنتو فاصله دارند.

دو آبشار رویایی و بهشت گمشده که کمتر از یک ساعت تا تورنتو فاصله دارد

در فاصله کمتر از یک ساعت رانندگی تا شهر تورنتو دو بهشت طبیعت در آخر هفته انتظار شما را می‌کشد. دو بهشتی که هم مسیرهای پیاده‌روی سرسبز دارد و چشم و دلتان را روشن می‌کند، هم با دیدن خرابه‌های یک آسیاب قدیمی شما را به سفری در چند صد سال پیش می‌برد، هم دریاچه‌ای دارد که می‌توانید کنار آن قدم بزنید و هم آبشاری دلربا را تماشا کنید و هم آبشارهائی هست که دیدن آنها و شنیدن صدای آب هوش را از سر آدم می‌برد.

کجاها در تورنتو برویم کانو سواری کنیم؟

کانو سواری یکی از فعالیت تابستانی مورد علاقه‌ کانادایی‌ها است و اگر در تورنتو زندگی می‌کنید، رودخانه و دریاچه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید آخر هفته خود را در حال کانو سواری در آن‌ها سپری کنید. در این مطلب بهترین محل‌ها در تورنتو و اطراف آن را برای کانو سواری معرفی می‌کنیم.

پنچ کمپ یک روزه در اطراف تورنتو؛ ویژه یک آخر هفته تابستانی

برای خیلی از ما، کمپینگ یعنی رانندگی طولانی مدت و رفتن به محلی که معمولا هیچ امکاناتی ندارد. اما در تورنتو می‌شود با حدود یک ساعت، به پارک‌های زیبایی برسید که امکان کمپ زدن در آنها وجود دارد. بسیاری از این پارک‌ها ساحلی هستند و می‌توانید در آنها شنا و قایق‌سواری کنید و البته یک تعطیلات خوب تابستانی را به همراه دوستان و اعضای خانواده در آنجا بگذرانید.