فستیوال های کانادا

Luminato 2024

جستجوی رویداد:

تورنتو از ۵ تا ۱۶ جون با فستیوال Luminato رنگ و بوی فرهنگ و هنر به خود می‌گیرد

یک خبر خوب برای علاقه‌مندان به هنر که دوست دارند در ایونت‌های فرهنگی و هنری شرکت کنند!

فستیوال سالانه Luminato امسال نیز با انواع برنامه‌های هنری به تورنتو برگشته و از ۵ تا ۱۶ جون در نقاط مختلف شهر برگزار می‌شود.

در این فستیوال می‌توانید از برنامه‌های تئاتر، فیلم، رقص، موسیقی، هنرهای تصویری، هنرهای نمایشی، غذا و ادبیات لذت ببرید و در جلسات گفتگو، ورک‌شاپ‌ها و گروه‌های فرهنگی و هنری شرکت کنید.

هنرمندان منطقه‌ای، کشوری و بین‌المللی و همچنین نویسندگان و فیلم‌سازان در فستیوال Luminato، آثار خود را به نمایش می‌گذارند.

یکی از برنامه‌های این فستیوال، Luminato in the Square است که از ۷ تا ۱۶ جون در میدان David Pecaut برگزار می‌شود. شرکت‌کنندگان در این برنامه‌ می‌توانند از کنسرت‌ها، فعالیت‌های تعاملی، اجراهای هنری و طعم انواع غذاها لذت ببرند.

برنامه دیگر فستیوال، یک بازار شبانه در نورث‌ یورک است که از ۷ تا ۹ جون به میدان Mel Lastman می‌آید. این بازار پر از فعالیت‌های هنری و غذاهای لذیذ است.

یکی دیگر از برنامه‌های این فستیوال، برگزاری نمایشگاه آثار هنری در ۴ ایستگاه متروی TTC است.

این نمایشگاه از ۵ تا ۱۶ جون در ایستگاه‌های Kennedy, York University, Finch و Spadina برگزار خواهد شد.

بسیاری از برنامه‌های این فستیوال، رایگان است.

برای آشنایی با تمام برنامه‌های فستیوال Luminato و آگاهی از جزئیات این برنامه‌ها حتما به سایت luminatofestival.com سر بزنید.

هدف از برگزاری این فستیوال، معرفی استعدادهای بومی و بین‌المللی در زمینه‌ هنر است.

لازم به ذکر است، فستیوال Luminato در سال ۲۰۰۷ راه‌اندازی شد و در دهه اول فعالیت خود بیش از ۳ هزار اجرا با حضور ۱۱ هزار هنرمند از ۴۰ کشور جهان ارائه کرد.

 

اشتراک گذاری این رویداد
جزئیات رویداد