Canada Day 2024

canada day festival

دوشنبه اول جولای، Canada Day را در پارک Downsview جشن بگیرید

اگر در تورنتو زندگی می‌کنید، دوشنبه اول جولای می‌توانید به جشن امسال Canada Day که در پارک Downsview برگزار می‌شود، بپیوندید.

این جشن از ساعت ۴ بعدازظهر تا ۱۰ و نیم شب برگزار خواهد شد و شرکت در آن رایگان است.

در جشن امسال Canada Day، انواع و اقسام سرگرمی‌های زنده، امکان بازی برای بچه‌ها، وسایل بادی، آتش‌بازی و تراک‌های مواد غذایی در انتظار شماست.

آتش‌بازی امسال در پارک قرار است با رعایت نکات ایمنی لازم انجام شود. به همین منظور، تکنسین‌های حرفه‌ای آتش‌بازی برای اجرای یک نمایش ایمن که توسط آتش‌نشانی تورنتو مورد تایید قرار گرفته، استخدام شده‌اند.

اگر می‌خواهید با خودروی شخصی خود به پارک بیایید، پارکینگ‌های محدودی وجود دارد. اما بهتر است از وسایل حمل و نقل عمومی برای آمدن به پارک استفاده کنید.

شما می‌توانید با اتوبوس‌ از ایستگاه متروی Sheppard West به پارک Downsview بروید.

در پارک Downsview، چندین سرویس بهداشتی و ایستگاه برای شستن دست وجود دارد، اما بهتر است یک بطری نیز به همراه داشته باشید که بتوانید چندین بار از آن استفاده کنید. بالاخره در این هوای گرم، نیاز زیادی به آب خواهید داشت.

یادآور می‌شود، Canada Day که قبلا به نام Dominion Day شناخته می‌شد، روز ملی کاناداست.

دلیل نام‌گذاری Canada Day این است که در اول جولای ۱۸۶۷ با تصویب قانون آمریکای شمالی بریتانیا، سه مستعمره مجزای کانادا، نوا اسکوشیا و نیوبرانزویک با یکدیگر متحد و به یک قلمرو واحد در امپراتوری بریتانیا به نام «کانادا» تبدیل شدند.

از آن زمان تاکنون، هر سال جشن‌های مختلفی به این مناسبت در سراسر کشور برگزار می‌شود.

 

اشتراک گذاری این رویداد
جزئیات رویداد
جزئیات رویداد